Кондиціонер OSAKA Power PRO STVP-24HH 82 м²
Відео 1Фото 5 |
OSAKA Power PRO STVP-24HH 82 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:82 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:2050/3000 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Power PRO STVP-24HH
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OSAKA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OSAKA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OSAKA Power PRO STVP-24HH 82 м²
Усі ціни 18 →Кондиціонер спліт-система OSAKA STVP-24HH 120820221376 | 48 000 грн. |
Кондиціонер Osaka STVP-24HH | 32 340 грн. |
Спліт-система Osaka STVP-24HH | 32 342 грн. |
OSAKA STVP-24HH офіційна гарантія | 33 699 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Osaka STVP-24HH | 32 349 грн. |
ще 13 пропозицій
Найкраща техніка за свої гроші. Розширений функціонал пульта керування. Температурний діапазон роботи як на холод, так і на тепло. Режим очищення, режим керування по датчику в пульті, режим тихо - це просто краса...ні відчутного вітру ні шуму. Потрібно замовити кондиціонер на фірмах, що займаються і монтажем такого плану техніки.
Китайські недоробки, як не всі роз'єми можуть бути підключені. Треба фахівців з монтажу та обслуговування, а не пациків з вокзалу. Б. Шпійон: користуюся OSAKA Power PRO STVP-09HH кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації OSAKA Power PRO STVP-24HH
Ціни на OSAKA Power PRO STVP-24HH |
---|---|---|---|---|
OSAKA Power PRO STVP-09HH 26 м² | від 14 400 грн. | 28 пропозицій | ||
OSAKA Power PRO STVP-12HH 35 м² | від 17 200 грн. | 23 пропозиції | ||
OSAKA Power PRO STVP-18HH 59 м² | від 25 990 грн. | 23 пропозиції | ||
OSAKA Power PRO STVP-24HH 82 м² | від 32 340 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →