Кондиціонер OSAKA STVP-09HH3 25 м²
Фото 3 |
OSAKA STVP-09HH3 25 м²
2024 рікPower Pro (Wi-Fi, до -30 ℃)7000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -30 °C
Споживання:705/708 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики STVP-09HH3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OSAKA STVP-09HH3 25 м²
Усі ціни 19 →OSAKA OSAKA STVP-09HH3 (Wi-Fi) | 17 720 грн. |
OSAKA STVP-09HH3 (Wi-Fi) STVP-09HH | 17 720 грн. |
Osaka STVP-09HH3 (Wi-Fi) | 22 720 грн. |
Кондиціонер Osaka STVP-09HH3 Wi-Fi Power PRO | 20 448 грн. |
Кондиціонер Osaka STVP-09HH3 Wi-Fi Power Pro DC INVERTER | 20 448 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації OSAKA STVP-09HH3
Ціни на OSAKA STVP-09HH3 |
---|---|---|---|---|
OSAKA STVP-09HH3 25 м² | від 15 050 грн. | 19 пропозицій | ||
OSAKA STVP-12HH3 35 м² | від 16 560 грн. | 19 пропозицій | ||
OSAKA STVP-18HH3 50 м² | від 27 349 грн. | 16 пропозицій | ||
OSAKA STVP-24HH3 70 м² | від 35 150 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →