Кондиціонер Midea MSMA-24HRN1-Q 70 м²
Відео 2 | 18 258 грн. Купити! Кондиціонер Midea Blanc MSMA-24HRN1-IArizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Недорогий, але при цьому потужний і продуктивний без інверторний кондиціонер, який може послужити хорошим рішенням для обслуговування великих приміщень площею до 70 м2. Така модель може послужити хорошим вибором для побутової та офісної експлуатації, а також оснащення комерційних підприємств. В цілому перед нами класична спліт-система призначена для настінного монтажу і складається з зовнішнього і внутрішнього блоків.
Кондиціонер Midea MSMA — 24hrn1-Q забезпечує реалізацію чотирьох основних функцій сучасної кліматичної техніки-охолодження, обігрів, осушення і вентиляція. При цьому модель може працювати на обігрів навіть при заморозках до -7 °C. алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що дозволяє уникнути утворення і розвитку бактерій. Система очищення відрізняється вбудованим іонізатором. У програмній частині слід звернути увагу на наявність автоматичного режиму роботи, спеціального нічного режиму, а також 24-годинного таймера включення/вимикання. Зовнішній блок має класичний дизайн з прихованим дисплеєм.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
2 0 2 0 |
Повісили такий кондиціонер у лабораторії на роботі. Труджуся я в одному відомому столичному ВНЗ і хоча освіта у нас в країні офіційно безкоштовна, але крім зарплати для викладачів, методистів та інженерів грошей від держави ми більше ні на що не отримуємо. Спеціальність у нас технічна, потрібно оновлювати дороге обладнання, купувати комп'ютери, але грошей у ректора на ці потреби не було, не й, як він каже, не буде. Заробляйте, мовляв, самі на господарських роботах. Заробляємо, але який дурень віддасть ці гроші ВНЗ? )) Кондиціонер у нашій кімнаті був, ще радянського зразка, модель БК-1500. Потрібно сказати, що з ремонтами та заправками протягнув він приблизно до 2014 року. Тобто він відпрацював близько тридцяти років! Літо 2015 та 2016 року без кондиціонера були пекельними. Вже у другій половині червня температура у кімнаті зашкалювала за 30 градусів. І лише навесні цього року ми втрьох, нарешті, зібралися з силами, тобто скинулися грошима і провели цей апарат як покупку за напівживим-напівфіктивним госпдоговором. Це простий китайський кондиціонер від чесного та більш-менш надійного виробника. У мене три роки вдома працює схожа модель і поки що все з нею нормально. Тут же про надійність висновки поки що робити зарано, а ось про потужність і зручність використання розповісти можу. Приміщення лабораторії старе, будівництво 30-х років минулого століття, висота стелі 3,5 метра, площа приблизно 27 квадратних метрів, поверх останній, вікна на південний захід. Загалом завдання для кондиціонера не найпростіша, об'єм повітря великий і сонце через горище і вікна смажить не слабко. Але він справляється. Температуру ставимо на 24-25 градусів, після теплої ночі він набирає її приблизно за 30-35 хвилин. Ми навіть призвичаїлися використовувати таймер. Взагалі-то за правилами кімнату потрібно знеструмлювати, якщо цього не робити, а таймер поставити на 8:15, то до початку робочого дня, тобто до 9:00, температура в лабораторії вже буде приємною. Шуму при роботі дає небагато, та й не помітний він у робочій обстановці, ті ж комп'ютери гудуть вентиляторами голосніше. Пульт простенький, практичний і зрозумілий навіть без читання керівництва, хоч його все одно читати потрібно обов'язково. Зовнішній блок це та ще шумелка, гуде знатно. Довжина фреонової магістралі виявилася обмеженою десятьма метрами. Через це довелося вішати його не туди, куди хотілося, а ближче до вікна. |
Потрібен був невеликий і недорогий кондиціонер для приміщення 16 квадратних метрів. Поблукав сайтами інтернет-магазинів, почитав описи і насилу подолав бажання купити модель дешевше. Ціни на спліт-систему нижче п'яти тисяч гривень дуже привабливі, суперечки немає. Але експериментувати з якимось Сатурном чи Лебергом мені не дуже хотілося. П'ять тисяч це теж гроші)) Тому вирішив брати безпрограшний бюджетний варіант від перевіреного виробника – Мідея. У нас на роботі щонайменше три такі кондиціонери працюють уже п'ятий рік і я справлявся у нашого "завгоспу" з приводу їхнього обслуговування. Він сказав, що за ці чотири з половиною роки їх лише тричі чистили. Ні дозаправок, ні ремонту жоден із них не зажадав. Це чесний або, як його люблять називати продавці побутової техніки, "заводський" Китай. Чесно кажучи, це сумнівне формулювання, тому що китаці на своїх "чесних" заводах здатні такий шлак штампувати, що потім дивуєшся, як таке взагалі продавати можна. Але це продукт із зовсім іншої категорії. Виявляється, китайці з Мідея вже майже 40 років займаються холодильним обладнанням і дорожать своєю маркою, тому навіть бюджетна модель цього бренду чесно відпрацьовує свою ціну. Ціна його, до речі, невисока, я віддав лише 6,5 тисячі. І цих грошей він точно вартий. Кімната охолоджується залізно! Не важливо яка температура на вулиці, але в приміщенні де встановлений цей апарат вже через півгодини буде стільки градусів скільки задано ... ну, або на два градуси більше)) Все ж таки це китайці, зовсім без дрібного шахрайства вони не можуть. Зате повноцінна гарантія від виробника, увага - 60 місяців! Реальна температура в кімнаті відрізняється від заданої як мінімум на два градуси. Різниця стабільна і в чому її причина не зрозуміла. То лідатчик у внутрішньому блоці і справді має таку температур через підсмоктування холодного повітря, чи то просто калібрування неправильне. Втім, на роботу це взагалі ніяк не впливає, просто про ці два градуси треба пам'ятати. |
Модификації Midea MSMA-24HRN1-Q
Ціни на Midea MSMA-24HRN1-Q |
---|---|---|---|---|
Midea MSMA-07HRN1-Q ION 20 м² | від 6 987 грн. | 5 пропозицій | ||
Midea MSMA-09HRN1-Q ION 26 м² | від 7 980 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MSMA-12HRN1-Q ION 35 м² | від 8 710 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MSMA-18HRN1-Q 52 м² | від 14 650 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MSMA-24HRN1-Q 70 м² | від 18 382 грн. | 1 пропозиція |