Кондиціонер Gree GWH24KG-K3DNA5A 70 м²
Gree GWH24KG-K3DNA5A 70 м²
50 м²70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1980/1930 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GWH24KG-K3DNA5A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree GWH24KG-K3DNA5A 70 м²
Спліт-система GREE GWH24KG-K3DNA5A | 24 235 грн. |
GREE GWH24KG-K3DNA5A | 21 032 грн. |
Спліт-система GREE GWH24KG-K3DNA5A | 21 068 грн. |
Спліт-система GREE GWH24KG-K3DNA5A | 24 947 грн. |
Додаткові функції і можливості кондиціонера Gree GWH24KG-K3DNA5A:
- Блокування пульту ДУ
Модификації Gree GWH24KG-K3DNA5A
Ціни на Gree GWH24KG-K3DNA5A |
---|---|---|---|---|
Gree GWH18KG-K3DNA5A 50 м² | від 19 861 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree GWH24KG-K3DNA5A 70 м² | від 21 032 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →