Кондиціонер OSAKA ST-18HH 52 м²
Відео 5 |
Ласу пропозицію в полку високопродуктивних спліт-систем для дому та офісу «квадратурою» до 52 м². Кондиціонер підтримує задані показники мікроклімату як повністю автоматично, так і при встановленні параметрів вручну. Зокрема, його робота можлива на охолодження, обігрів, осушення та вентиляцію без зміни температури повітря. За годину крізь лопаті вентилятора внутрішнього блока OSAKA ST-18HH проганяється понад 750 «кубів» повітряних мас.
З приставкою «авто» в арсеналі кондиціонера передбачені функції управління горизонтальними жалюзі (положення вертикальних підлягає зміні вручну), рестарту після збоїв в подачі електроживлення, діагностики ключових вузлів на предмет виявлення поломок на ранніх стадіях. Для швидкого охолодження приміщення користувач може вдатися до послуг режиму підвищеної холодопродуктивності «Турбо». Спеціальне покриття теплообмінника захищає його від вологи і атмосферної корозії, збільшуючи загальну надійність системи.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OSAKA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OSAKA.
Купити OSAKA ST-18HH 52 м²
Усі ціни 31 →OSAKA OSAKA ST-18HH | 21 450 грн. |
Кондиціонер спліт-система OSAKA ST-18HH 120820221356 | 24 450 грн. |
Кондиціонер Osaka ST-18HH | 18 840 грн. |
Osaka ST-18HH | 24 450 грн. |
Кондиціонер Osaka ST-18HH Elite | 22 000 грн. |
Ребёнок наклацал пультом теперь показывает в место градусов в фарингейтах подскажите как переключить обратно в градусы?
Модификації OSAKA ST-18HH
Ціни на OSAKA ST-18HH |
---|---|---|---|---|
OSAKA ST-07HH 21 м² | від 8 530 грн. | 34 пропозиції | ||
OSAKA ST-09HH 26 м² | від 9 500 грн. | 34 пропозиції | ||
OSAKA ST-12HH 35 м² | від 11 490 грн. | 37 пропозицій | ||
OSAKA ST-18HH 52 м² | від 18 640 грн. | 31 пропозиція | ||
OSAKA ST-24HH 70 м² | від 22 850 грн. | 31 пропозиція | ||
OSAKA ST-30HH 88 м² | від 27 099 грн. | 11 пропозицій | ||
OSAKA ST-36HH 101 м² | від 31 800 грн. | 23 пропозиції |