Кондиціонер OSAKA ST-24HH 70 м²
Відео 5 |
OSAKA ST-24HH 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ST-24HH
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OSAKA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OSAKA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OSAKA ST-24HH 70 м²
Усі ціни 40 →OSAKA OSAKA ST-24HH | 25 640 грн. |
Кондиціонер спліт-система OSAKA ST-24HH 120820221357 | 30 600 грн. |
Кондиціонер Osaka ST-24HH | 23 300 грн. |
Osaka ST-24HH | 30 600 грн. |
Кондиціонер Osaka ST-24HH Elite | 27 540 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
27 червня 2022, 23:42
Переключение с фарингейтов в градусы #
здравствуйте!
Ребёнок наклацал пультом теперь показывает в место градусов в фарингейтах подскажите как переключить обратно в градусы?
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Відеоогляди
Модификації OSAKA ST-24HH
Ціни на OSAKA ST-24HH |
---|---|---|---|---|
OSAKA ST-07HH 21 м² | від 8 530 грн. | 48 пропозицій | ||
OSAKA ST-09HH 26 м² | від 9 500 грн. | 51 пропозиція | ||
OSAKA ST-12HH 35 м² | від 11 490 грн. | 50 пропозицій | ||
OSAKA ST-18HH 52 м² | від 18 640 грн. | 44 пропозиції | ||
OSAKA ST-24HH 70 м² | від 22 850 грн. | 43 пропозиції | ||
OSAKA ST-30HH 88 м² | від 27 099 грн. | 13 пропозицій | ||
OSAKA ST-36HH 101 м² | від 31 800 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →