Кондиціонер OSAKA STV-12HH3 35 м²
Фото 4 |
OSAKA STV-12HH3 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:920/920 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики STV-12HH3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OSAKA STV-12HH3 35 м²
Усі ціни 16 →Кондиціонер OSAKA STV-12HH3 Inverter R32 | 15 696 грн. |
Кондиціонер OSAKA Elite Inverter STV-12HH3 | 14 200 грн. |
Кондиціонер OSAKA Elite Inverter STV-12HH3 | 14 000 грн. |
Кондиціонер OSAKA Elite Inverter STV-12HH3 | 14 100 грн. |
Кондиционер osaka stv-12 hh3 | 14 577 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації OSAKA STV-12HH3
Ціни на OSAKA STV-12HH3 |
---|---|---|---|---|
OSAKA STV-07HH3 23 м² | від 11 998 грн. | 18 пропозицій | ||
OSAKA STV-09HH3 30 м² | від 6 900 грн. | 18 пропозицій | ||
OSAKA STV-12HH3 35 м² | від 13 999 грн. | 17 пропозицій | ||
OSAKA STV-18HH3 50 м² | від 23 800 грн. | 15 пропозицій | ||
OSAKA STV-24HH3 70 м² | від 29 550 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →