Сковорідка Resto Carina 93162 26 см
Фото 10 |
Resto Carina 93162 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Carina 93162 26 см
Усі ціни 8 →Сковорода RESTO 93162, 26 см | 749 грн. |
Сковорода RESTO 93162, 26 см | 577 грн. |
Сковорода Resto 93162 26 см | 749 грн. |
Resto Carina 26см 93162 | 749 грн. |
Resto 93162 | 550 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Resto Carina 93162
Ціни на Resto Carina 93162 |
---|---|---|---|---|
Resto Carina 93160 20 см | від 411 грн. | 8 пропозицій | ||
Resto Carina 93161 24 см | від 482 грн. | 8 пропозицій | ||
Resto Carina 93162 26 см | від 550 грн. | 8 пропозицій | ||
Resto Carina 93163 28 см | від 661 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →