Сковорідка Benson BN-572 26 см
Фото 3 |
Benson BN-572 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-572 26 см
Сковорода з гранітним покриттям Benson 26см (BN-572) | 650 грн. |
Сковорода Benson BN-572 (26см) | 768 грн. |
Сковорода Benson BN-572 з антипригарним покриттям 26 x 5.2 см | 690 грн. |
Модификації Benson BN-572
Ціни на Benson BN-572 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-571 24 см | від 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-572 26 см | від 650 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-573 28 см | від 699 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →