Автолампа Osram Cool Blue Intense Next Gen H4 64193CBN-01B
Osram Cool Blue Intense Next Gen H4 64193CBN-01B 1 шт2 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram Cool Blue Intense Next Gen H4 64193CBN-01B
Усі ціни 7 →Лампа Osram галогенова 12V H4 60/55W P43T Cool Blue Intense Next Gen +100 | 297 грн. |
Лампа Osram галогенова 12V H4 60/55W P43T Cool Blue Intense Next Gen +100 | 297 грн. |
OSRAM 64193CBN01B | 235 грн. |
Лампа галогенова OSRAM 12V H4 60/55W P43T COOL BLUE INTENSE NEXT GEN +100 | 276 грн. |
OSRAM 64193CBN | 199 грн. |
Галогенова лампа Osram H4 12V 60W P43t Cool Blue Intense Next Gen +100 1 л | 215 грн. |
Брав на заміну штатних ламп в Audi 80 b4, так як звичайний галоген ну просто жахливий і світло від нього як від свічки. Тому вирішивши взяти галоген але більш яскравий аля "ксеноновий ефект". Між звичайним галогеном і цим різниця просто колосальна, в суху погоду видимість чудова, світотіньова межа видима та чітка, зустрічні потоки не засліплює, у мокру погоду видимість трохи гірша як я вважаю високою кольоровою температурою, але всерівно краще ніж стандартні. Якщо потрібен простий галоген який світить краще — то раджу спробувати. Купівлею повністю задоволений. Ціна не висока, простота встановлення та краща якість світла ніж у звичайних ламп. поки не виявив Сергій : користуюся Osram Cool Blue Intense Next Gen H4 64193CBN-HCB кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Osram Cool Blue Intense Next Gen H4 64193CBN-01B
Ціни на Osram Cool Blue Intense Next Gen H4 64193CBN-01B |
---|---|---|---|---|
Osram Cool Blue Intense Next Gen H4 64193CBN-01B | від 199 грн. | 7 пропозицій | ||
Osram Cool Blue Intense Next Gen H4 64193CBN-HCB | від 468 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →