Лампочка Osram T5 FH 21W 4000K G5
Osram T5 FH 21W 4000K G5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram T5 FH 21W 4000K G5
Лампа люмінесцентна Osram 849мм/21w/2000Лм/4000K/16мм/G5 (4050300591407) H | 197 грн. |
Люмінесцентна лампа Osram FH 21W/840 G5 (4050300591407) | 122 грн. |
Лампа трубка люмінесцентна 21W 126V 2000lm 4000K G5 DIM 863.2x16mm [405030 | 122 грн. |
Модификації Osram T5 FH 21W 4000K G5
Ціни на Osram T5 FH 21W 4000K G5 |
---|---|---|---|---|
Osram T5 6W 4000K G5 | від 74 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram T5 8W 4000K G5 | від 76 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram T5 8W 6500K G5 | від 76 грн. | 3 пропозиції | ||
Osram T5 13W 4000K G5 | від 94 грн. | 2 пропозиції | ||
Osram T5 13W 6500K G5 | від 94 грн. | 3 пропозиції | ||
Osram T5 FH 14W 4000K G5 | від 116 грн. | 4 пропозиції | ||
Osram T5 FH 21W 4000K G5 | від 122 грн. | 3 пропозиції | ||
Osram T5 FQ 24W 4000K G5 | від 116 грн. | 2 пропозиції | ||
Osram T5 FH 28W 3000K G5 | від 127 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram T5 FH 28W 4000K G5 | від 127 грн. | 4 пропозиції | ||
Osram T5 FQ 49W 4000K G5 | від 127 грн. | 2 пропозиції | ||
Osram T5 FQ 54W 3000K G5 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram T5 FQ 54W 4000K G5 | від 127 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram T5 FQ 80W 4000K G5 | від 127 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →