Лампочка Osram HALOSTAR STARLITE 50W 3000K GY6.35
Osram HALOSTAR STARLITE 50W 3000K GY6.35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram HALOSTAR STARLITE 50W 3000K GY6.35
Лампа галогенна Osram 64440 50W 24V GY6,35 | 99 грн. |
Лампа галогенна Osram 64445U 50W 24V GY6.35 | 148 грн. |
Лампа галогенна Osram 64440S 50W 12V GY6.35 | 256 грн. |
Лампа галогенна 50W 12V 910lm 3000К GY6.35 DIM 44x12mm капсула [4058075094 | 48 грн. |
Лампа галогенна 50W 24V 910lm 3000К GY6.35 DIM 44x12mm капсула [4058075177 | 90 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →