Лампочка Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10
Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10
Усі ціни 6 →Светодиодная лампа Osram 4058075096622 VALUE GU10 3000K 230В PAR16 | 69 грн. |
OSRAM Світлодіодна лампа Osram LED Value PAR16 50 36 3.6W 3000К GU10 (4058 | 99 грн. |
Лампочка Osram 4058075096622 Led PAR16 GU10 4.3W 3000K 350Lm IP20 (066528) | 76 грн. |
Лампочка Osram 4058075096622 Led PAR16 GU10 4.3W 3000K 350Lm IP20 | 76 грн. |
Лампочка Osram LED VALUE (4058075096622) | 104 грн. |
Лампа світлодіодна 4.3W 220V 350lm 3000К GU10 50х54mm рефлекторна [4058075 | 63 грн. |
Модификації Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10
Ціни на Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10 |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10 | від 63 грн. | 7 пропозицій | ||
Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 | від 62 грн. | 21 пропозиція | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 3000K GU10 | від 136 грн. | 3 пропозиції | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 4000K GU10 | від 150 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →