Лампочка Osram HALOPIN Pro 33W 2700K G9
Osram HALOPIN Pro 33W 2700K G9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram HALOPIN Pro 33W 2700K G9
Лампа галогенна ECO STAR 33W G9 лінійна 4008321208668 | 65 грн. |
Лампочка Osram LEDVANCE HALOPIN ECO 33W/460Lm/2700K G9 (4008321208668) 400 | 149 грн. |
Лампа галогенна Osram 43мм/33w/220-240v/G9/2700К/14мм/460Лм (4008321208668 | 84 грн. |
Лампа галогенна HALOPIN ECO 33Вт G9 OSRAM HALOPIN ECO 66733 ES 40083212086 | 320 грн. |
Лампа галогенна 33W 220V 460lm 2700К G9 DIM 43x14mm капсула [4008321208668 | 68 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →