Лампочка Osram LED ST8 16W 4000K G13
Osram LED ST8 16W 4000K G13 16 Вт, 4000 К20 Вт, 6500 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED ST8 16W 4000K G13
Усі ціни 18 →Osram Osram LED ST8 ENTRY AC G13 1200mm 16-36W 4000K 220V (4058075817852) | 139 грн. |
OSRAM LED ST8 ENTRY AC G13 1200mm 16-36W 4000K 220V (4058075817852) | 139 грн. |
Лампа світлодіодна OSRAM LED ST8 ENTRY AC G13 1200mm 16-36W 4000K 220V 405 | 139 грн. |
OSRAM LED ST8 ENTRY AC G13 1200mm 16-36W 4000K 220V (4058075817852) | 139 грн. |
Светодиодная лампа Osram 4058075817852 LED ST8 ENTRY AC G13 16-36Вт 1200мм | 140 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Osram LED ST8 16W 4000K G13
Ціни на Osram LED ST8 16W 4000K G13 |
---|---|---|---|---|
Osram LED ST8 16W 4000K G13 | від 120 грн. | 19 пропозицій | ||
Osram LED ST8 20W 6500K G13 | від 180 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →