Лампочка Osram LED AC ST8 8W 4000K G13
Osram LED AC ST8 8W 4000K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED AC ST8 8W 4000K G13
Усі ціни 22 →Лампа LED G13 ST8P 7.6W 4000K 4058075817937 | 89 грн. |
Osram Osram Led ST8E-0.6M 8W/840 220-240V AC 25X1 (4058075817814) | 95 грн. |
OSRAM LED ST8 ENTRY AC G13 600mm 8-18W 4000K 220V (4058075817814) | 95 грн. |
Лампа светодиодная OSRAM LED ST8 ENTRY AC G13 600mm 8-18W 4000K 220V 40580 | 95 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →