Лампочка Osram LED Value MR16 7W 3000K GU5.3
Фото 6 |
Osram LED Value MR16 7W 3000K GU5.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value MR16 7W 3000K GU5.3
Усі ціни 15 →Лампа LED MR16 5W 3000К GU5.3 220V 4058075689299 | 69 грн. |
Osram Osram Led Value PAR16 GU5.3 7W 3000K 220V (4058075689299) | 78 грн. |
OSRAM LED VALUE, MR16, 7W, 3000K, GU5.3 (4058075689299) | 69 грн. |
Светодиодная лампа OSRAM LED VALUE, MR16, 7W, 3000K, GU5.3 4058075689299 | 131 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Osram LED Value MR16 7W 3000K GU5.3
Ціни на Osram LED Value MR16 7W 3000K GU5.3 |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value MR16 5W 4000K GU5.3 | від 38 грн. | 6 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 6W 3000K GU5.3 | від 61 грн. | 12 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 6W 4000K GU5.3 | від 62 грн. | 13 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 7W 3000K GU5.3 | від 54 грн. | 15 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 7W 4000K GU5.3 | від 54 грн. | 12 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 8W 3000K GU5.3 | від 72 грн. | 16 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 8W 4000K GU5.3 | від 72 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →