Лампочка Osram LED Value PAR16 9.6W 4000K GU10
Osram LED Value PAR16 9.6W 4000K GU10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value PAR16 9.6W 4000K GU10
Усі ціни 17 →Osram Osram Led Value PAR16 GU10 9.6W 4000K 220V (4058075609150) | 260 грн. |
OSRAM LED VALUE, PAR16, 9.6W, 4000K, GU10 (4058075609150) | 260 грн. |
Світлодіодна лампа OSRAM LED VALUE, PAR16, 9.6W, 4000K, GU10 (405807560915 | 260 грн. |
OSRAM LED VALUE, PAR16, 9.6W, 4000K, GU10 (4058075609150) | 260 грн. |
Светодиодная лампа OSRAM LED VALUE, PAR16, 9.6W, 4000K, GU10 4058075609150 | 274 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →