Лампочка Osram LED Star Remote P45 5.5W 2700K E14
Osram LED Star Remote P45 5.5W 2700K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Star Remote P45 5.5W 2700K E14
OSRAM LED STAR Е14 5.5-40W 2700K+RGB 220V Р45 пульт ДУ (4058075144385) | 219 грн. |
Лампа світлодіодна OSRAM LED STAR Е14 5.5-40W 2700K+RGB 220V Р45 пульт ДУ | 283 грн. |
Лампа світлодіодна OSRAM LED STAR Е14 5.5-40W 2700K+RGB 220V Р45 пульт ДУ | 280 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →