Вантажна шина OTANI OH-120 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-120 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-120 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 7 →Otani OH-120 (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 8 826 грн. |
Грузовые шины Otani OH-120 (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR 1002510483 | 9 404 грн. |
OTANI Вантажна шина OTANI OH-120 (рульова) 265/70R19.5 140/138M | 8 783 грн. |
Вантажна шина OTANI OH-120 (рульова) 265/70R19.5 140/138M | 8 743 грн. |
Otani OH-120 рульова рульова (265/70R19,5 140/138M) 425237 | 9 048 грн. |
Вантажні шини Otani OH-120 (рульова) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 9 968 грн. |
Шина Otani OH-120 (рульова) 265/70 R19.5 140/138M PR16 | 10 100 грн. |