Вантажна шина OTANI OH-203 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-203 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-203 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 7 →Otani OH-203 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 20PR | 14 514 грн. |
Вантажна шина OTANI OH-203 (причепна) 385/65R22.5 160K | 14 572 грн. |
Грузовые шины Otani OH-203 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 1000725030 | 15 306 грн. |
Шини Otani OH-203 (прицепная) 385/65 R22,5 160K | 15 730 грн. |
OTANI Вантажна шина OTANI OH-203 (причепна) 385/65R22.5 160K | 14 640 грн. |
Вантажні шини Otani OH-203 (причіпна) 385/65 R22.5 160K | 16 224 грн. |
Шина Otani OH-203 (причіпна) 385/65 R22.5 160K | 16 601 грн. |