Вантажна шина OTANI OH-312+ 315/80 R22.5 156K
Фото 14 |
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-312+ 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-312+ 315/80 R22.5 156K
Otani OH-312+ (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 14 808 грн. |
OTANI Вантажна шина OTANI OH-312 Plus (ведуча) 315/80R22.5 156/150K | 14 880 грн. |
Вантажна шина OTANI OH-312 Plus (ведуча) 315/80R22.5 156/150K | 14 811 грн. |
Шина Otani OH-312+ (провідна) 315/80 R22.5 156/150K | 16 948 грн. |