Вантажна шина OTANI OH-119 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-119 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-119 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 10 →Otani OH-119 (рулевая) 385/65 R22.5 164K PR22 | 17 302 грн. |
Otani OH-119 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 164K 22PR | 16 670 грн. |
Грузовые шины Otani OH-119 (рулевая) 385/65 R22.5 164K 22PR 1002363592 | 17 660 грн. |
OTANI Всесезонна шина OTANI OH-119 385/65R22.5 164K (рульова) | 16 843 грн. |
Шини Otani OH-119 (рулевая) 385/65 R22,5 164K 22PR | 18 150 грн. |
ще 5 пропозицій