Вантажна шина OTANI OH-312 315/80 R22.5 156K
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-312 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-312 315/80 R22.5 156K
Грузовые шины Otani OH-312 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K 20PR 1001072189 | 15 627 грн. |
Шини Otani OH-312 (ведущая) 315/80 R22,5 156/150K 20PR | 16 060 грн. |
Всесезонні шини Otani OH-312 (ведуча) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 16 565 грн. |