Вантажна шина Ovation VI-628 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-628 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-628 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 21 →Ovation VI-628 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 5 516 грн. |
Ovation VI-628 (ведущая) 235/75 R17.5 143/141J | 5 096 грн. |
Ovation VI-628 (ведущая) (235/75R17.5 143J) | 4 979 грн. |
Ovation VI-628 (приводная) 235/75 R17.5 143/141J 16PR | 5 130 грн. |
Ovation VI-628 (Ведущая) (235/75R17.5 143/141J) | 4 842 грн. |
ще 16 пропозицій