Литий диск Oxigin 18 Concave 10,5x20/5x114,3 ET50 DIA72,6
Відео 4Фото 5 | від 16 320 до 20 819 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 10,5x20/5x114,3 ET50 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 10,5x20/5x114,3 ET50 DIA72,6
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R20 W10.5 P | 19 099 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W10.5 PCD5x114.3 ET50 DIA72.6 Black OXACHTZEHN10520J | 20 119 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W10.5 PCD5x114.3 ET50 DIA72.6 Black | 20 819 грн. |
Диски Oxigin 18 10,5x20 5x114,3 ET50 DIA72,6 (black) (1000842564) | 16 320 грн. |
Диски Oxigin 18 10,5x20 5x114,3 ET50 DIA72,6 (black full polished undercut | 17 767 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі