Литий диск Oxigin 18 Concave 9x20/5x112 ET28 DIA66,6
Відео 4Фото 5 | від 14 792 до 20 648 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):28 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 146
Характеристики
Oxigin 18 Concave 9x20/5x112 ET28 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 9x20/5x112 ET28 DIA66,6
Сортувати
OXIGIN 18 R20 W9 PCD5x112 ET28 DIA66.6 Black | 19 643 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R20 W9.0 PC | 17 499 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W9 PCD5x112 ET28 DIA66.6 Black OXACHTZEHN0920H128B | 17 727 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W9 PCD5x112 ET28 DIA66.6 Black | 18 343 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W9 PCD5x112 ET28 DIA66.6 Black Full Polished OXACHTZ | 19 954 грн. |
Oxigin 18 Concave R20 W9 PCD5x112 ET28 DIA66.6 Black Full Polished | 20 648 грн. |
Диски Oxigin 18 9x20 5x112 ET28 DIA66,6 (black full polished undercut) (10 | 16 196 грн. |
Диски Oxigin 18 9x20 5x112 ET28 DIA66,6 (black) (1000845943) | 14 792 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі