Литий диск Oxigin 18 Concave 9x20/5x120 ET15 DIA76,9
Відео 4Фото 5 | від 14 792 до 22 239 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):76.9 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 9x20/5x120 ET15 DIA76,9 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 9x20/5x120 ET15 DIA76,9
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R20 W9.0 PC | 17 499 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE (9J x 20 5x120 ET15 DIA76.9) Black На замовлення з Європ | 22 239 грн. |
Диски Oxigin 18 9x20 5x120 ET15 DIA76,9 (black) (1000842437) | 14 792 грн. |
Диски Oxigin 18 9x20 5x120 ET15 DIA76,9 (black full polished undercut) (10 | 16 196 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі