Литий диск OXXO Elan 6,5x17/5x112 ET44 DIA66,6
Відео 2Фото 4 | від 6 451 до 7 200 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації OXXO Elan 19
Характеристики
OXXO Elan 6,5x17/5x112 ET44 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Elan 6,5x17/5x112 ET44 DIA66,6
Сортувати
Диски Oxxo Elan 6,5x17 5x112 ET44 DIA66,6 (black) | 6 451 грн. |
OXXO Elan (6.5J x 17 5x112 ET44 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 7 200 грн. |
Oxxo Elan (OX14) Black R17 W6.5 PCD5x112 ET44 DIA66.6 | 7 112 грн. |
OXXO Elan (6.5J x 17 5x112 ET44 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 7 112 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі