Литий диск OXXO Liberty 6,5x16/5x112 ET43 DIA57,1
Фото 12 | від 5 537 до 5 922 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації OXXO Liberty 36
Характеристики
OXXO Liberty 6,5x16/5x112 ET43 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Liberty 6,5x16/5x112 ET43 DIA57,1
Диски Oxxo Liberty 6,5x16 5x112 ET43 DIA57,1 (silver) | 5 878 грн. |
Диски Oxxo Liberty 6,5x16 5x112 ET43 DIA57,1 (silver) (1001332926) | 5 537 грн. |
Диски Oxxo Liberty 6,5x16 5x112 ET43 DIA57,1 (gun metal) | 5 922 грн. |
Закрити
Схожі