Литий диск OZ Racing Superturismo Dakar 8,5x20/5x112 ET30 DIA79
Відео 2Фото 8 | від 25 799 до 37 665 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):79 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації OZ Racing Superturismo Dakar 53
Характеристики
OZ Racing Superturismo Dakar 8,5x20/5x112 ET30 DIA79 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Superturismo Dakar 8,5x20/5x112 ET30 DIA79
Сортувати
OZ SUPERTURISMO DAKAR (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1) MATT BLACK На замовле | 31 333 грн. |
OZ Superturismo Dakar R20 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA79.1 Matt Graphite Silver | 25 799 грн. |
OZ SUPERTURISMO DAKAR (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1 MATT BLACK) | 32 586 грн. |
OZ SUPERTURISMO DAKAR (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1) MATT RACE SILVER BLAC | 31 333 грн. |
OZ SUPERTURISMO DAKAR (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1) MATT GRAPHITE SILVER | 31 333 грн. |
OZ SUPERTURISMO DAKAR (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1) Matt Graphite На замо | 37 665 грн. |
OZ SUPERTURISMO DAKAR (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1 MATT RACE SILVER BLACK | 32 586 грн. |
OZ SUPERTURISMO DAKAR (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1 MATT GRAPHITE SILVER L | 32 586 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі