Змішувач Paffoni Ringo RIN135CR
Фото 4 |
Paffoni Ringo RIN135CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo RIN135CR
Усі ціни 12 →Змішувач для біде Paffoni Ringo чорний матовий RIN135NO з донним клапаном | 6 594 грн. |
Змішувач для біде Paffoni Ringo (колір - хром), з донним клапаном RIN135CR | 5 071 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу PAFFONI Ringo на біде одноважільний чорний | 6 952 грн. |
Змішувач для біде Paffoni Ringo чорний матовий (RIN135NO) RIN135NO | 6 594 грн. |
Змішувач для біде Paffoni Ringo RIN 135 NO з донним клапаном, чорний матов | 6 594 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →