Paffoni Ringo RIN135CR
Photos 4 |
Paffoni Ringo RIN135CR |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Paffoni 2024 - new products, best sales and most actual models Paffoni.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Paffoni Ringo RIN135CR
All prices 12 →Змішувач для біде Paffoni Ringo чорний матовий RIN135NO з донним клапаном | 6 594 ₴ |
Змішувач для біде Paffoni Ringo (колір - хром), з донним клапаном RIN135CR | 5 071 ₴ |
Змішувач для гігієнічного душу PAFFONI Ringo на біде одноважільний чорний | 6 952 ₴ |
Змішувач для біде Paffoni Ringo чорний матовий (RIN135NO) RIN135NO | 6 594 ₴ |
Змішувач для біде Paffoni Ringo RIN 135 NO з донним клапаном, чорний матов | 6 594 ₴ |
7 more offer(s)
We recommendCompare using chart →