Смеситель Paffoni Ringo RIN135CR
Фото 4 |
Paffoni Ringo RIN135CR |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Ringo RIN135CR
Все цены 12 →Змішувач для біде Paffoni Ringo чорний матовий RIN135NO з донним клапаном | 6 594 грн. |
Змішувач для біде Paffoni Ringo (колір - хром), з донним клапаном RIN135CR | 5 071 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу PAFFONI Ringo на біде одноважільний чорний | 6 952 грн. |
Змішувач для біде Paffoni Ringo чорний матовий (RIN135NO) RIN135NO | 6 594 грн. |
Змішувач для біде Paffoni Ringo RIN 135 NO з донним клапаном, чорний матов | 6 594 грн. |
eще 7 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →