Змішувач Paffoni Ringo RIN075CR-ES
Фото 3 |
Paffoni Ringo RIN075CR-ES |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo RIN075CR-ES
Змішувач для умивальника з економією гарячої води Paffoni Ringo хром RIN07 | 5 396 грн. |
Змішувач для умивальника з економією гарячої води Paffoni Ringo RIN 075 CR | 4 066 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Ringo з донним клапаном, хром (RIN075CR-E | 5 396 грн. |
Змішувач для раковини, картридж Energy Saving Paffoni Ringo (колір - хром) | 5 396 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →