Змішувач Paffoni Ringo RIN075CR
Фото 5 |
Paffoni Ringo RIN075CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo RIN075CR
Усі ціни 15 →Змішувач для умивальника Paffoni Ringo білий матовий RIN075BO з донним кла | 7 404 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Ringo RIN 075 CR | 3 822 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PAFFONI Ringo білий латунь з донним | 6 431 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Ringo білий матовий (RIN075BO) RIN075BO | 6 656 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Ringo RIN 075 BO білий RIN075BO | 5 999 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →