Відеокарта Palit GeForce RTX 4080 SUPER GamingPro (NED408S019T2-1032A)
Фото 10 |
Palit GeForce RTX 4080 SUPER GamingPro 16 ГБ / 2550 МГц16 ГБ / 2610 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 4080 SUPER GamingPro
Усі ціни 37 →Відеокарта Palit GeForce RTX 4080 SUPER GAMINGPRO 16G (NED408S019T2-1032A) | 50 999 грн. |
Palit GeForce RTX 4080 SUPER GamingPro 16384MB (NED408S019T2-1032A) NED408 | 50 999 грн. |
Відеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X GamingPro Palit (NED408S019T2-103 | 49 021 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4080 Super GamingPro (NED408S019T2-1032A) | 51 624 грн. |
Відеокарта Palit Nvidia GeForce Rtx 4080 Super Gamingpro 16G (NED408S019T2 | 49 376 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Palit GeForce RTX 4080 SUPER GamingPro
Ціни на Palit GeForce RTX 4080 SUPER GamingPro |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4080 SUPER GamingPro | від 47 241 грн. | 37 пропозицій | ||
Palit GeForce RTX 4080 SUPER GamingPro OC | від 47 996 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →