Відеокарта Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock (NED307T019P2-1047G)
Відео 8Фото 11 |
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock 8 ГБ / 1770 МГц8 ГБ / 1845 МГц |
|
Стильна і продуктивна передтопова ігрова відеокарта 2021 року для ігрових систем верхньої цінової категорії, які розраховані на експлуатацію з моніторами wqhd-роздільної здатності (2560х1440). Відрізняється стильним зовнішнім дизайном з оригінальною пластиковою обробкою верхньої панелі, керованої адресної ARGB LED-підсвічуванням і значним ігровим швидкодією. Працюючи в зв'язці з продуктивним центральним процесором, відеокарта Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock може забезпечити стабільно високий фремрейт у всіх популярних ігрових проєктах 2015-2021 років при максимальних налаштуваннях.
Основою цієї відеокарти є графічний процесор Nvidia GA104, що базується на прогресивній мікроархітектурі Ampere. Однак, на відміну від моделей GeForce RTX 3070, в даному випадку, графічний процесор має дещо більшу кількість активних функціональних блоків (6144 проти 5888). Другою, не менш важливою відмінністю, стало використання високошвидкісної графічної пам'яті GDDR6X замість звичайної GDDR6, що поліпшило пропускну здатність на 35%. Таким чином, дана відеокарта виявляється на 6-11% продуктивніше, ніж референсна GeForce RTX 3070. Крім цього, варто згадати тиху і ефективну трехвентиляторную систему охолодження TurboFan 3.0 і підтримку швидкодіючого інтерфейсу PCI-E Gen4 x16 (назад сумісний з попередніми версіями).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Купити Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock
Відеокарта Palit GeForce Rtx 3070 Ti GameRock (NED307T019P2-1047G) | 57 713 грн. |
Видеокарта Palit GeForce Rtx 3070 Ti GameRock (NED307T019P2-1047G) | 57 158 грн. |
Видеокарта Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock (NED307T019P2-1047G) NED307T | 60 618 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock (NED307T019P2-1047G) | 60 612 грн. |
Модификації Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock
Ціни на Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock | від 57 158 грн. | 4 пропозиції | ||
Palit GeForce RTX 3070 Ti GameRock OC | від 20 250 грн. | 3 пропозиції |