Відеокарта Palit GeForce RTX 3060 Dual OC (NE63060T19K9-190AD)
Відео 24Фото 10 |
Palit GeForce RTX 3060 Dual OC 12 ГБ / 1777 МГц12 ГБ / 1837 МГц |
|
Збалансована і продуктивна ігрова відеокарта середнього класу 2021 року на основі графічного процесора Nvidia GA106, створеного на базі передової мікроархітектури Ampere. Від аналогічних моделей інших виробників відрізняється помірною вартістю і використанням фірмової системи відведення тепла, яка складається з трьох мідних теплових трубок з алюмінієвим ребрами і пари довговічних вентиляторів з лопатями оптимізованого профілю.
Варто відзначити, що вентилятори автоматично зупиняються в просте, а відеокарта Palit GeForce RTX 3060 Dual OC при цьому переходить в безшумний пасивний режим. Ця модель орієнтована на використання в складі конфігурацій ігрових систем середнього класу, обладнаних моніторами FullHD/wqhd-роздільної здатності. Графічний процесор GA106 оснащений RT-ядрам другого покоління, які дозволяють будувати надреалістичні тривимірні зображення методом трасування променів в реальному часі (Real-Time Ray Tracing) з якісно новим рівнем Достовірності освітлення і відображень. Завдяки тензорним ядрам 3-го покоління реалізована технологія згладжування з алгоритмами глибокого навчання Deep Learning Super Sampling( DLSS), що забезпечує якісний результат без значного падіння продуктивності. Така відеокарта може гарантувати комфортний фреймрейт у всіх популярних ігрових проєктах 2015-2021 року при високих/максимальних налаштуваннях графіки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Купити Palit GeForce RTX 3060 Dual OC
Усі ціни 27 →Palit GeForce RTX 3060 Dual OC 12288MB (NE63060T19K9-190AD) NE63060T19K9-1 | 13 579 грн. |
Відеокарта GF RTX 3060 12GB GDDR6 Dual OC Palit (NE63060T19K9-190AD) NE630 | 13 144 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 3060 12 GB Dual OC (NE63060T19K9-190AD) | 13 697 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 3060 12 Gb Dual Oc (NE63060T19K9-190AD) | 13 664 грн. |
Видеокарта Palit GeForce Rtx 3060 12 Gb Dual Oc (NE63060T19K9-190AD) | 13 534 грн. |
0 1 2 2 |
Шумнувата СО під навантаженням РТХ, достатня потужність Десь при температурі 65+ градусів, кулера починають імітувати зліт боїнгу. tigrazloy: користуюся Palit GeForce RTX 3060 Dual OC менше місяця |
Люди ви лхр ні як не зламаєте, у цих картах урізана функція майнінгу, якщо навіть зламаєте вона 0грошей приносити буде Ціна Нічого користуюся Palit GeForce RTX 3060 Dual OC менше місяця |
Модификації Palit GeForce RTX 3060 Dual OC
Ціни на Palit GeForce RTX 3060 Dual OC |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 3060 Dual | від 11 636 грн. | 33 пропозиції | ||
Palit GeForce RTX 3060 Dual OC | від 13 134 грн. | 28 пропозицій |