Відеокарта Palit GeForce RTX 3050 KalmX 6GB (NE63050018JE-1070H)
Фото 8 |
Palit GeForce RTX 3050 KalmX 6GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 3050 KalmX 6GB
Усі ціни 33 →Відеокарта Palit GeForce RTX 3050 KALMX 6GB (NE63050018JE-1070H) NE6305001 | 8 799 грн. |
Palit GeForce RTX 3050 KalmX 6144MB (NE63050018JE-1070H) NE63050018JE-1070 | 9 099 грн. |
Відеокарта GF RTX 3050 6GB GDDR6 KalmX Palit (NE63050018JE-1070H) NE630500 | 8 233 грн. |
Відеокарта Palit Nvidia GeForce Rtx 3050 Kalmx 6GB | 8 401 грн. |
Видеокарта Palit Nvidia GeForce Rtx 3050 Kalmx 6GB | 8 322 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →