Відеокарта Palit GeForce RTX 3050 StormX 6GB (NE63050018JE-1070F)
Фото 8 |
Palit GeForce RTX 3050 StormX 6GB 6 ГБ / 1470 МГц6 ГБ / 1492 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 3050 StormX 6GB
Усі ціни 8 →Видеокарта Palit Nvidia GeForce RTX 3050 STORMX 6GB GDDR6 NE63050018JE-107 | 7 917 грн. |
Palit GeForce RTX 3050 StormX 6GB (NE63050018JE-1070F) NE63050018JE-1070F | 8 399 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 3050 STORMX 6GB GDDR6 (NE63050018JE-1070F) | 8 231 грн. |
Palit GeForce RTX 3050 StormX 6GB (NE63050018JE-1070F) 115492 | 7 927 грн. |
Palit NE63050018JE-1070F | 7 877 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Palit GeForce RTX 3050 StormX 6GB
Ціни на Palit GeForce RTX 3050 StormX 6GB |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 3050 StormX 6GB | від 7 877 грн. | 8 пропозицій | ||
Palit GeForce RTX 3050 StormX OC 6GB | від 9 590 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →