Велосипед Pardus Robin SL Centaur 2021 frame S
44 000 грн. Купити! Велосипед Pardus Road Robin SL Centaur 11s Rim 52/36 Black X Camp, S - P20Unisport.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Pardus Robin SL Centaur 2021 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pardus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pardus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pardus Robin SL Centaur 2021 frame S
Ціни на Pardus Robin SL Centaur 2021 frame S |
---|---|---|---|---|
Pardus Robin SL Centaur 2021 frame L | від 44 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Pardus Robin SL Centaur 2021 frame M | від 44 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Pardus Robin SL Centaur 2021 frame S | від 44 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Pardus Robin SL Centaur 2021 frame XS | від 44 000 грн. | 1 пропозиція |