Велосипед Pardus Super Sport 105 2021 frame L
Фото 6 |
Pardus Super Sport 105 2021 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pardus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pardus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pardus Super Sport 105 2021 frame L
Ціни на Pardus Super Sport 105 2021 frame L |
---|---|---|---|---|
Pardus Super Sport 105 2021 frame L | від 48 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Pardus Super Sport 105 2021 frame M | від 48 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Pardus Super Sport 105 2021 frame S | від 48 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Pardus Super Sport 105 2021 frame XL | від 48 400 грн. | 3 пропозиції |