Patriot Memory Viper V765 White Switch (PV765MBWUXMGM)
Відео 8Фото 19 |
Patriot Memory Viper V765 White Switch |
|
Механічна клавіатура з досить великими можливостями налаштування ігрового режиму. Так, фірмовий софт Viper дозволяє вибрати вручну значення частоти опитування (в межах 125-1000 Гц) і часу відгуку (2-20 мс). Завдяки цьому користувач зможе досягти оптимального балансу між точністю та швидкістю введення. Це один з небагатьох кейбордів, які мають гарну герметичність корпусу. Рівень пило- та вологозахисту досягає IP56.
Ігрова механічна клавіатура Patriot Memory Viper V765 White Switch обладнана висококласними геймерськими перемикачами - свічки Kailh Box білого кольору мають напрацювання на відмову 80 млн натискань. Такі кнопки мають чіткий клік. У списку додаткових кнопок передбачено чотири клавіші, які полегшують налаштування мультимедіа. Доступно і коліщатко регулювання гучності. Є знімна платформа для зап'ясть.
Підставка кріпиться магнітним фіксатором. Зверху встановлено алюмінієву пластину. У кейборді використовується комбіноване підсвічування. Ілюмінація передбачена як у кнопках, так і за контуром корпусу. Світлові ефекти можна тонко налаштовувати через фірмове програмне забезпечення. Вбудована пам'ять готова запам'ятати налаштування підсвічування та макросів для п'яти профілів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper V765 White Switch
Усі ціни 10 →Клавіатура Patriot Viper V765 Mechanical Rgb Gaming Kailh Box White (PV765 | 2 919 грн. |
Клавиатура Patriot Viper V765 Mechanical Rgb Gaming Kailh Box White (PV765 | 2 885 грн. |
Клавиатура Patriot Viper V765 Mechanical RGB Gaming Kailh Box White (PV765 | 2 755 грн. |
Patriot Viper V765 Mechanical RGB Gaming Kailh Box White (PV765MBWUXMGM) P | 2 999 грн. |
Patriot PV765MBWUXMGM | 2 797 грн. |
Шукав клавіатуру з відносно тихими та довговічними клацаючими свічками та РДБ. Здається, я знайшов свій дзен Відмінні свічі Kalih, повнорозмірна, хоча комусь це мінус. Є зручне коліщатко гучності На кейкапах лише англійська розкладка, тож або друкуйте наосліп, або купуйте нові кейкапи. РГБ софт майже неюзабельний Илья Мельник: користуюся Patriot Memory Viper V765 Red Switch кілька місяців |