SSD Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 ТБ
Відео 2Фото 12 |
Patriot Memory VP4300L4TBM28H |
|
Сумісність із ігровими приставками PlayStation 5. Тонкий графеновий радіатор. Флеш-пам'ять з інтерфейсами Toggle 5, ONFi 5 та пропускною спроможністю 2400 МТ/с.
На відміну від VP4300, VP4300 Lite відрізняється відсутністю буферної пам'яті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 ТБ
Усі ціни 31 →Накопитель SSD M.2 2280 4TB VP4300L Patriot (VP4300L4TBM28H) | 12 234 грн. |
Patriot Viper VP4300 Lite 4 Tb (VP4300L4TBM28H) | 11 974 грн. |
Patriot Viper VP4300 Lite 4 Tb (VP4300L4TBM28H) | 11 747 грн. |
SSD-накопичувач Patriot Viper VP4300 Lite 4TB M.2 (VP4300L4TBM28H) | 12 269 грн. |
SSD накопитель Patriot Viper vp4300 Lite 4tb m.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe tlc | 12 632 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H
Ціни на Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L500GM28H 500 ГБ | від 2 231 грн. | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 ТБ | від 3 447 грн. | 18 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H 2 ТБ | від 7 011 грн. | 6 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 ТБ | від 11 599 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →