Насосна станція Optima Jet 100-PL-24
Optima Jet 100-PL-24 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 100-PL-24
Усі ціни 68 →Optima JET100-PL-24 G | 5 192 грн. |
Насосна станція Optima JET100-PL-24 1.1 кВт чавун довгий на гребінці 17101 | 5 192 грн. |
Насосная станция Optima JET100A-PL-24 G | 5 254 грн. |
Насосная станция Optima JET100-PL-24 1,1кВт чугун длинный на ГРЕБЁНКЕ | 5 192 грн. |
Optima JET100-PL-24 G | 5 192 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Optima Jet 100-PL-24
Ціни на Optima Jet 100-PL-24 |
---|---|---|---|---|
Optima Jet 100-PL-24 | від 3 352 грн. | 68 пропозицій | ||
Optima Jet 100-PL-50 | від 5 722 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →