Вантажна шина Petlas IMF 18 600/50 R22.5 165A8
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas IMF 18 600/50 R22.5 165A8 600/50 R22.5 " 156 A8 600/50 R22.5 " 165 A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas IMF 18 600/50 R22.5 165A8
Petlas IMF18 600/50 R22.5 165A8 | 23 274 грн. |
Шини Petlas IMF-18 (индустриальная) 600/50 R22,5 165A8 16PR | 22 308 грн. |
Petlas IMF-18 (с/г) 600/50 R22,5 165/161A8/B | 25 981 грн. |
Модификації Petlas IMF 18 600/50 R22.5 165A8
Ціни на Petlas IMF 18 600/50 R22.5 165A8 |
---|---|---|---|---|
Petlas IMF 18 600/50 R22.5 156A8 | від 24 387 грн. | 1 пропозиція | ||
Petlas IMF 18 600/50 R22.5 165A8 | від 22 308 грн. | 3 пропозиції |