Вантажна шина Petlas IND 15 12 R16.5 142A3
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas IND 15 12 R16.5 142A3 10 R16.5 " 131 A3 12 R16.5 " 142 A3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas IND 15 12 R16.5 142A3
Усі ціни 7 →Petlas IND-15 (индустриальная) 12 R16.5 142A3 PR10 | 7 375 грн. |
Petlas IND15 12 R16.5 142A3 | 7 293 грн. |
Шини Petlas IND-15 (индустриальная) 12 R16,5 142A3 10PR | 6 913 грн. |
Petlas NHS IND-15 (12/R16.5 142A3) | 7 415 грн. |
Petlas IND-15 індустріальна індустріальна (12R16,5 142A3) 360559 | 7 207 грн. |
Шина Petlas IND-15 (індустріальна) 12 R16.5 142A3 PR10 | 8 082 грн. |
Petlas IND15 (12/R16.5 142A3) | 7 558 грн. |
Модификації Petlas IND 15 12 R16.5 142A3
Ціни на Petlas IND 15 12 R16.5 142A3 |
---|---|---|---|---|
Petlas IND 15 10 R16.5 131A3 | від 4 642 грн. | 6 пропозицій | ||
Petlas IND 15 12 R16.5 142A3 | від 6 913 грн. | 7 пропозицій |