Вантажна шина Petlas SC 700 315/80 R22.5 156K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SC 700 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SC 700 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 17 →Petlas SC700 (універсальна) 315/80 R22.5 156/150K | 14 501 грн. |
Petlas SC700 (универсальная) (315/80R22.5 156K) | 13 141 грн. |
Petlas SC700 (универсал-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 18PR | 13 000 грн. |
Petlas SC700 315/80 R22.5 156/150K | 12 983 грн. |
Petlas SC 700 (универсальная) 315/80 R22.5 156/150K | 13 578 грн. |
ще 12 пропозицій