Вантажна шина Petlas SH 100 285/70 R19.5 150J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SH 100 285/70 R19.5 150J 285/70 R19.5 " 146 L 285/70 R19.5 " 150 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SH 100 285/70 R19.5 150J
Усі ціни 13 →Petlas SH100 (рулевая) 285/70 R19.5 150/148J | 9 602 грн. |
Petlas SH100 (рульова вісь) 285/70 R19.5 150/148J | 10 640 грн. |
Petlas SH100 (рулевая) 285/70 R19.5 150/148J 18PR | 9 500 грн. |
Petlas SH100 285/70 R19.5 150/148J | 9 474 грн. |
Грузовые шины Petlas SH100 (рулевая) 285/70 R19.5 150/148J 1001904654 | 9 943 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Petlas SH 100 285/70 R19.5 150J
Ціни на Petlas SH 100 285/70 R19.5 150J |
---|---|---|---|---|
Petlas SH 100 285/70 R19.5 146L | від 9 330 грн. | 9 пропозицій | ||
Petlas SH 100 285/70 R19.5 150J | від 9 124 грн. | 13 пропозицій |